Pomůžeme Vám být vidět na internetu.  

Tradiční marketingové metody jsou ve srovnání s internetovým marketingem příliš drahé a méně efektivní. Online marketing je v současnosti významným faktorem pro zvýšení výkonu Vašeho podnikání a jeho význam stále roste. Pokud chcete prodávat Vaše služby či zboží většímu množství zákazníků, tak je pro Vás online marketing ta správná cesta. 


Nabízíme poradenství v oboru on-line marketing.

 • Tvorba www stránek, E-shopů, webových vizitek.
 • Copywriting, psaní poutavých textů pro web.
 • SEO optimalizace pro vyhledávače jako jsou Google, Seznam, Bing a další.
 • PPC reklama ve vyhledávačích a na sociálních sítích. 
 • Sociální sítě (Facebook, Google+, LinkedIn).
 • E-mail marketing.

Vytvoříme Vám webové stránky.

V dnešní době, pokud nejste na internetu, tak jako byste nebyli. Ať už jste kadeřnice, cestovatel nebo malíř, měli byste se ukázat světu. Pokud nevlastníte svou vlastní prezentaci na webu, rádi Vám pomůžeme a navrhneme nejlepší možnou variantu www stránek podle Vašeho oboru podnikání.
 • Vytvoříme webovou prezentaci Vaší firmy.
 • Připravíme webovou vizitku pro začínající podnikatele nebo jako podpůrnou stránku pro zviditelnění aktuálního produktu.

Internetový obchod, E-shop.

Máte zastaralý internetový obchod který již neplní svoji funkci tak jak očekáváte? Vlastníte kamenný obchod a chcete ho podpořit prodejem na internetu?
 • Vytvoříme Vám vlastní E-shop na míru, který bude jen Váš. Nemusíte hradit žádné měsíční poplatky za pronájem E-shopu.
 • Pro Váš E-shop připravíme fotografie a popisky zboží.

Redesign webových stránek.

Máte zastaralé webové stránky, které mají to nejlepší již dávno za sebou? Jelikož se internet stále vyvíjí, tak i Vaše staré stránky, potřebují držet krok se současnými trendy a požadavky zákazníků. Zmodernizujeme Vaše zastaralé webové stránky a posuneme je blíže k očím Vašich zákazníků.

Copywriting aneb čtivé texty pro Váš web.

Mít webové stránky samo o sobě nestačí. Pokud to myslíte s Vaším webem vážně, je mnohem více důležitý kvalitní obsah a dobře napsané texty. Určitě nechcete aby Váš web měl strohé texty jako když Vám píše úředník z finančního úřadu. Poutavý text, který zaujme a přiměje návštěvníka k tomu aby zůstal a četl dále, to je to, co prodává. Nespokojte se s průměrem. Nechte si připravit čtivé texty které přitáhnou pozornost.

SEO optimalizace Vašich www stránek.

SEO optimalizace je řada technických doporučení, jak udělat stránky přístupnější pro vyhledávací roboty. Jedná se zejména o správný výběr domény, klíčových slov, titulku stránky, přehlednou strukturu webu, získávání zpětných odkazů, napojení na sociální komunikační kanály a mnoho dalšího.

Cílem této optimalizace je, přivést na Vaše stránky ještě více relevantních návštěvníků a vytěžit tím z Vašich stránek maximum. Optimalizovat lze jak nový web, tak již fungující stránky. Na SEO není nikdy pozdě.

PPC reklama.

PPC reklama je cílená reklama na klíčové slovo ve fulltextových vyhledávačích nebo na sociálních sítítch. Dokáže Vám rychle a efektivně zvýšit návštěvnost Vašeho webu a přitáhnout tak řadu dalších návštěvníků a potencionálních zákazníků. Platíte pouze za ty návštěvníky, kteří skutečně na Váš web přišli. Lze se velmi efektivně zaměřit na přesně definovanou cílovou skupinu.

 • Sklik – reklamní služba pro největší český vyhledávač www.seznam.cz.
 • Google AdWords – reklamní služba pro nějvětší světový vyhledávač www.google.cz. 
 • Facebook Ads – reklamní služba v největší sociální síti Facebook.
 • LinkedIn – reklamní služba v největší síti profesionálů.

Sociální sítě.

V současné době je na Facebooku více než 4 miliony aktivních uživatelů. A to jenom v České republice. Jistě můžete namítnout, že osobní kontakt je důležitější. Ovšem pomíjet fakt v podobě 4 milionů potencionálních zákazíků, to je jistě k zamyšlení. Zůstat v kontaktu s Vašimy zákazníky, rozšířit řadu těch stávajích a mít okamžitou zpětnou vazbu, to se určitě vyplatí.

 • Facebook, sociální sít s největším počtem uživatelů.
 • Google+, sociální sít největšího hráče na poli fulltextového vyhledávání.
 • LinkedIn, největší sociální síť profesionálních kontaktů. 

Chcete-li být na očích svým zákazníkům, musíte jít tam, kde jsou oni – tedy i na sociálních sítích. Trend využívání sociálních sítí je stále na vzestupu.

Email marketing.

Oslovení zákazníků pomocí Emailingu stále patří mezi velmi efektivní způsoby on-line marketingu. Zasílejte zákazníkům propagační, dynamické i automatizované emaily a zvyšte tak obrat z Vašeho podnikání. Pomůžeme Vám s kompletní přípravou, nebo s vylepšením toho, co už máte.

Máte zájem o některou formu on-line marketingu? Napište si o nezávaznou cenovou nabídku.

CHCI NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Nemáte rádi formuláře? Nevadí, zavolejte nám na číslo +420 775 131 881 nebo napište na e-mail info@firmarychle.cz